خرید بازی های دست دوم پلی استیشن PS4 و XBox - دست دو پرس

خرید بازی های دست دوم پلی استیشن PS4 و XBox

این روزها خرید بازی های دست دوم کنسول های بازی به دلیل مشکلات برای اجرای بازی های کپی شده بسیار متداول شده است. قیمت بازی های اورجینال فقط برای گیمرهای کشور ما گران نیست. گیمرهای سایر کشورها هم زمانیکه می خواهند حدود ۶۰ دلار هزینه کنند در اینترنت جستجو می کنند و نقدهای متعدد را بررسی می کنند تا از خرید خود مطمئن باشند.

گیمر های زیادی وجود دارند که یک بازی داستانی را در عرض چند ساعت تمام می کنند یا از آن خسته می شوند. اگر جزو این افراد هستید وقتی به این مرحله رسیدید براحتی می توانید بازی که تمام کرده اید را برای فروش روی سایت دست دو بگذارید و با پول حاصل از فروش آن بازیهای جدید خریداری کنید.

از طرفی به دلیل اینکه بسیاری از گیمرها یک بازی را به سرعت تمام می کنند و برای فروش می گذارند، لزومی برای نگرانی بابت عقب ماندن از بقیه دوستان و نیاز به صبر کردن برای اینکه یک بازی ارزان بشود نیست.

از سوی دیگر والدینی که ماهانه هزینه زیادی برای خرید بازی برای فرزندانشون می کنند، میتوانند با خرید بازی دست دوم با حداقل هزینه فرزندانشان را خوشحال کنند.

سایت دست دو با توجه به قابلیت ضمانت بازگشت وجه خیال شما را از اینکه بازی خریداری شده دارای اشکال باشد راحت کرده است. در صورت هرگونه مشکل در کیفیت بازی خریداری شده قادر هستید آن را از طریق سامانه دست دو به فروشنده عودت دهید و پول پرداختی خود را پس بگیرید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *