فروش لوازم خانه دست دوم به علت مهاجرت - دست دو پرس

فروش لوازم خانه دست دوم به علت مهاجرت

در زمانه ای که الویت محل زندگی، با شهر یا کشوری است که بهترین موقعیت زندگی رو برایمان فراهم کند، مهاجرت امر طبیعی است. افراد اقدام به جا به جایی می کنند و بعلت مهاجرت باید اکثر لوازم خود را بفروشند.

در این مواقع معمولا عجله برای فروش لوازم خانه دست دو زیاد است و زمان کوتاه. آگهی های فروش به علت مهاجرت را بر روی دیوار می زنید و یا به سراغ سمساری ها می روید. اما غالبا این نوع آگهی فروشگاه های سمساری و آگهی های سر راهی به شما کمکی نمی توانند بکنند زیرا اکثر افرادی که از این طریق جذب شده اند، لوازم را زیر قیمتِ تایین شده خریداری می کنند.

بهترین راه استفاده از سایت های دست دو است. در اینگونه سایت ها شما می توانید به راحتی عکس لوازم را به قیمت منطقی و مناسب خوتان بزنید و کسانی که خریدار واقعی هستند بدون توجه به اینکه این حراجِ شما به علت مهاجرت انجام می شود و تخفیف زیاد ازشما بخواهند لوازم را می خرند.

به عنوان مثال سایت دست دو بستری را فراهم کرده است که قابلیت وارد کردن همه لوازم دست دو وجود دارد و تعداد بازدید کننده های روزانه می توانند به فروش سریعتر جنس شما کمک کند.

نکاتی برای بهتر دیده شدن در سایت دست دو

۱٫نکته مهم و اولیه ، گرفتن عکس خوب است. شک نداشته باشید آگهی بدون عکس هیچ معنایی ندارد و قطعا خیلی از بازدید ها را از دست خواهید داد.

۲٫سعی کنید غیر از بارگذاری عکس، پیشنهاد ویژه برای تک تک لوازم لحاظ کنید(مثلا قیمت یخچال در دسته بندی یخچال قیمت ماشین لباس شویی در دسته بندی مخصوص خودش).

۳٫قیمت ها را منطقی تعریف کنید، لوازم منزل دست دوم آن هم هنگامی که بر چسب به علت تغییر و به علت مهاجرت بر روی آن است، هیچ شاخص مشخص قیمت گذاری ایی ندارند.

۴٫حتما هر کدام از وسایل را قیمت گذاری کنید، آگهی بدون قیمت شانس بازدید بیشتر را از دست می دهد.

۵٫از قابلیت ویژه سازی بعد از ثبت آگهی استفاده کنید که جایگاه مناسب تری از سایت را برای فروش اجناس داشته باشید.

۶٫همه توضیحات مربوط به محصول را با صداقت کامل بنویسید.

۷٫سعی کنید به جای ارتباط مستقیم با خریدار یا فروشنده از پرداخت امن دست دو استفاده کنید.

 

۲ گفتمان ها

  1. یک دستگاه تردمیل پاندا با ویبره وفلش خور ب قیمت ١٠٠٠٠٠٠٠ریال ب فروش میرسد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *