با کمترین هزینه، آرایشگاهی لوکس تاسیس کنید| لوازم آرایشگاهی دست دو - دست دو پرس

با کمترین هزینه، آرایشگاهی لوکس تاسیس کنید| لوازم آرایشگاهی دست دو

آرایشگری یکی از پر درآمد ترین شغل ها در ایران است. امروز افراد زیادی برای تاسیس آرایشگاه اقدام می کنند و ترجیح می دهند سرمایه خود را در راه اندازی آرایشگاه هزینه کنند. البته ممکن است این کار مانند هر کسب و کار دیگری مورد استقبال قرار نگیرد و فرد مجبور به فروش تجهیزات آرایشگاهی خود شود. تنوع در آرایشگاه و حرفه ایی شدن آنها توقع مخاطبین را افزایش داده است، دیگر آرایشگاه ها ساده نیستند و تجهیزات آرایشگاهی لوکس به کسب و کار آرایشگاهی کمک می کند.ا گر هنوز کار خود را شروع نکرده ایید بهتر است در برنامه ریزی هایتان تجدید نظر کنید. لوازم آرایشگاهی دست دو تنوع بالایی دارند و به دلایلی که قبلا ذکر شد، اکثرا نو و تمیزهستند. خرید لوازم آرایشگاهی دست دو برای شروع کار در سالن های تازه کار پاسخ گوی نیاز شما هستند و بسته به میزان هزینه ایی که انجام می دهید متفاوت اند.

با خرید لوازم آرایشگاهی دست دو خطر احتمالی بروز زیان برایتان کاهش خواهد یافت.

لوازم آرایشگاهی دست دو|تجهیزات

یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسیله های آرایشگاه، صندلی برقی است زیرا وسیله ایست که به راحت بودن بیشتر مشتریتان کمک می کند و مشتری بر روی آنها خسته نمی شود چراکه به راحتی تنظیمات آنها را در همان حین که مشتری بر روی آن نشسته است تغییر می دهیم. بیشتر مدیران به دلیل قیمت بالایی که صندلی برقی آنها را خریداری نمی کنند و از صندلی های دستی استفاده می کنند. صندلی برقی دست دو تهیه کنید. با وجود صندلی برقی فضای سالن لوکس به نظر می رسد و مشتری با خشنودی از آرایشگاه خارج می شود.

  • لوازم آرایشگاهی دست دو|صندلی کوتاه دست دو

برای همکاران آرایشگاهی که با کار مو سر و کار دارند، صندلی کوتاه تهیه کنید. صندلی کوتاه باعث می شود بر کار خود مسلط باشند و به راحتی بتوانند عملیات مخصوص به مو مانند کار با مواد و کراتینه، ریباندیگ و … را انجام دهند. صندلی کوتاه وسیله ایی حساس و خراب شدنی نیست اکثر این صندلی ها چندین سال به خوبی کار می کنند قیمت صندلی نو از ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان است اگر می خواهید در هزینه ها صرفه جویی شود تلاش کنید صندلی دست دو تهیه کنید.

در هر آرایشگاهی ترولی وجود دارد و این به آرایشگر قدرت مانور بیشتری می دهد. ترولی های مختلفی وجود دارند اما کاربرد همه آنها تقسیم بندی وسایل مورد نیاز و به اصطلاح دم دستی آرایشگران است. بهتر است در هر آرایشگاه سه تا هفت ترولی وجود داشته باشد و آرایشگر برای انجام کارش مجبور نباشد به میز رجوع کند. ترولی وسیله ایی فلزی یا چوبی نیست و احتمال خراب شدن آنها بسیار کم است آرایشگرانی که صندلی اجاره می کنند یا آرایشگاه با هزینه ایی حدود صد هزار تومان می توانند ترولی دست دو تهیه کنند.

مانیکور کاشت ناخن و خدمات مربوط به نگهداری ناخن امروزه بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. اکثر آرایشگاه های بزرگ بیشتر از سه میز ناخن دارند. میز ناخن کار بهتر است مخصوص به خودش باشد زیرا امکان جابه جایی دائم لوازم  ناخن کار ها وجود ندارد. پیشنهاد دست دو پرس تهیه میز ناخن های دست دو است، اینچنین مقدمه راحتی ناخن کار و جلوگیری از جابه جایی و بی نظمی را فراهم خواهد کرد.

اگر می خواهید سالنی را به تازگی تاسیس کنید و از باز دهی کارتان مطمئن نیستید به پیشنهاد خرید لوازم آرایشگاهی دست دو فکر کنید.

پیشنهاد ما خرید کالای با کیفیت دست دو بجای خرید کالای ارزان قیمت و نو است. درگاه امن خرید و فروش دست دو شما را از خظرات احتمالی معامله بیمه می کند.

مشاورین ما در امر خرید و فروش دست دو شما را یاری خواهند کرد.

 

یک دیدگاه

  1. سلام سایت بسیار زیبا و قشنگی دارین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *